Mundijal
Dejan Savićević: Navijam za Bosnu i Hercegovinu i nadam se da mogu da prođu

Legendarni crnogorski fudbaler nalazi se u Miamiju kao član FIFA savjeta i tu prati utakmice Svjetskog prvenstva
Oglas
Proslavljeni crnogorski as Dejan Savićević tokom Svjetskog prvenstva boravi u Miamiju i prati utakmice u ovom gradu, piše Oslobođenje.ba.
A, kada nema utakmica na Hard rock stadionu onda pokušava uz televiziju ispratiti ono što se dešava. U razgovoru za Mozzart sport je kratko govorio i o Bosnu i Hercegovini u kontekstu praćenja nastupa Bosne i Hercegovine i Hrvatske.
"Bosna i Hercegovina je opravdala očekivanja i zadovoljila plasmanom u nokaut fazu. Sada će joj biti teško, jer idu na domaćina, Amerikance. Nisam ih gledao, ali sam čuo od svih da igraju dobro. Navijam za BiH i nadam se da mogu da prođu. Hrvate sam gledao cijelu utakmicu protiv Engleza i drugo poluvrijeme protiv Paname kad su dali gol i pobijedili. Mogli su odmah posle tog gola da zatvore utakmicu, ali su promašili i mnogo patili do kraja. Nadam se da će pobijediti u ovom trećem kolu ili da će minimum odigrati neriješeno i proći dalje. Imaju taj turnirski mentalitet. Malo su u padu, ali održavaju se. Ne sumnjam da će proći grupu", rekao je Dejan Savićević za Mozzart sport.
╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android /iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas